Conspiracy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Those Last Loyal !
 
PříjemGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Death knight -DMG tank

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Knott
Anonymní




Death knight -DMG tank Empty
PříspěvekPředmět: Death knight -DMG tank   Death knight -DMG tank I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 4:38 pm

[WoW]
Nick: Knott
Class: Death Knight
Race: Human
Main spec: Blood
Talenty: 52/00/19

Jaké máš zkušenosti s touto class?: 1 rok na narniase a pred tym na instantoch
Jak dlouho hraješ WoW?: 2 roky
Played postavy: 40dni
Předcházejicí guilda/y: AD Angels
Důvod odchodu z předcházející guildy: absencia 25 manov, zla organizacia
Equip: Nax, Os Voa ...full epic
Gearscore: 3897
Dual talenty?: ano frost

Talent build: ... 9q-3,12213 Blood dmg ... foH,,12213 Frost tank

Armory:
arsenal.onlinegamers.cz/characte ... as&n=Knott


Profese +skill:
MIN 450
ENG 450
BS 450

Máš hotové reputace na glyph do headky a ramen?: pracuje sa na tom
Máš nějaké alty?: ano - hogen (80 pala), (a dalsich 4x 50+)
Čím nám můžeš být přínosem ?: dobry dmg, disciplina, trpezlivost, dodrziavany raid time, rychlo sa ucim, heal(alt)
Jste schopni používát TS3?: Ano
Odkdy dokdy jste schopni raidovat?: cez tyzden 14:00 - 23:00 a cez vikend 8:00- 24:00 nekdy aj dlhsie
Proč právě Conspiracy?: kvalitna gilda, dobra organizacia, progres, dobry ludia, ziadne lamy

[Real Informace]
Město: Topolcany SK
Věk: 15
Znáš někoho z Conspiracy ?:
Pár věcí o sobě: chodim na gympel, zaujimam sa o programovanie, bavi ma futbal hokejbal wow
Návrat nahoru Goto down
Knott
Anonymní




Death knight -DMG tank Empty
PříspěvekPředmět: talent build   Death knight -DMG tank I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 4:40 pm

talent.mmo-champion.com/?deathkn ... 9q-3,12213 blood dmg

talent.mmo-champion.com/?deathkn ... foH,,12213 frost tank
Návrat nahoru Goto down
Ade
Admin
Ade


Poèet pøíspìvkù : 1080
Join date : 20. 07. 10
Age : 35

Death knight -DMG tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Death knight -DMG tank   Death knight -DMG tank I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 6:59 pm

Dik za přihlášku, ale na tohle forum už nějakej ten pátek nikdo nechodí Smile Napiš někomu z Cons ingame o link na nové, já ho neznám Smile
Návrat nahoru Goto down
https://conspiracy.canadian-forum.com
rimbo




Poèet pøíspìvkù : 423
Join date : 20. 07. 10

Death knight -DMG tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Death knight -DMG tank   Death knight -DMG tank I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 8:09 pm

no ono je tedka to "novy" pokazeny ... :-)
Návrat nahoru Goto down
Ade
Admin
Ade


Poèet pøíspìvkù : 1080
Join date : 20. 07. 10
Age : 35

Death knight -DMG tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Death knight -DMG tank   Death knight -DMG tank I_icon_minitimeTue Mar 08, 2011 9:05 am

rimbo napsal:
no ono je tedka to "novy" pokazeny ... :-)

DOUBLE ROFL Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://conspiracy.canadian-forum.com
Beceles

Beceles


Poèet pøíspìvkù : 143
Join date : 20. 07. 10
Age : 31
Location : Jihlava

Death knight -DMG tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Death knight -DMG tank   Death knight -DMG tank I_icon_minitimeWed Mar 09, 2011 12:12 am

Cele to nove forum je dodrbane.Thosting ten web proste bez servitek smazl a vsecko (to uplne minimum) co tam bylo je ted pryc,ale par tech theorycraftu je nenavratnych Very Happy Ale jinak docela EPIC FAIL Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ade
Admin
Ade


Poèet pøíspìvkù : 1080
Join date : 20. 07. 10
Age : 35

Death knight -DMG tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Death knight -DMG tank   Death knight -DMG tank I_icon_minitimeWed Mar 09, 2011 9:54 am

Beceles napsal:
Cele to nove forum je dodrbane.Thosting ten web proste bez servitek smazl a vsecko (to uplne minimum) co tam bylo je ted pryc,ale par tech theorycraftu je nenavratnych Very Happy Ale jinak docela EPIC FAIL Very Happy

Kdybyste nebyli šulini tak jste mohli tohle forum v klidu využívat Smile Jen finix si myslí, že jsem ho zbavil admina jen protože ho nemám rád, tak utrpělo jeho ego a založit tamto shitský forum Very Happy

PS: Admina jsem ho zbavil protože za půl roku neudělal víc než locknul pár přihlášek. Měl jsem k tomu dost důvodů, například úplně sral na přidávání členů guildy aby viděli všechny topicy a musel jsem to dělat já, tak nevim proč by měl ta práva mít, když je totálně nevyužíval Wink

PS: 64 lvl Goblin shadow priest zdraví z offiku :-*


Naposledy upravil Ade dne Wed Mar 09, 2011 11:52 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://conspiracy.canadian-forum.com
aure




Poèet pøíspìvkù : 595
Join date : 03. 08. 10

Death knight -DMG tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Death knight -DMG tank   Death knight -DMG tank I_icon_minitimeWed Mar 09, 2011 11:28 am

Ade napsal:
Beceles napsal:
Cele to nove forum je dodrbane.Thosting ten web proste bez servitek smazl a vsecko (to uplne minimum) co tam bylo je ted pryc,ale par tech theorycraftu je nenavratnych Very Happy Ale jinak docela EPIC FAIL Very Happy

Kdybyste nebyli šulini tak jste mohli tohle forum v klidu využívat Smile Jen finix si myslí, že jsem ho zbavil admina jen protože ho nemám rád, tak utrpělo jeho ego a založit tamto shitský forum Very Happy

PS: Admina jsem ho zbavil protože za půl roku neudělal víc než locknul pár přihlášek. Měl jsem k tomu dost důvodů, například úplně sral na přidávání členů guildy aby viděli všechny topicy a musel jsem to dělat já, tak nevim proč by měl ta práva mít, když je totálně nevyužíval Wink

PS: 64 lvl shadow priest zdraví z offiku :-*
JA mam notebook na reklamaci a jsem na svem starem pc Very Happy a nejvetsi fail je ze ze si na nem cata nezahraju bo se nevleze na disk Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ade
Admin
Ade


Poèet pøíspìvkù : 1080
Join date : 20. 07. 10
Age : 35

Death knight -DMG tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Death knight -DMG tank   Death knight -DMG tank I_icon_minitimeWed Mar 09, 2011 11:55 am

Vim, četl jsem Very Happy Celkem fail. Já expim jako o život ty vole, včera jsem dal 5 levelů jen v Hellfire, jak fungujou všechny Q + dungeon finder tak to prostě jde jak po másle Smile Zatim jsem Cataclysmem unešenej a všem vřele doporučuju, rozhodně to nebyly vyhozený peníze Smile

PS: dneska chtěj skládat první guildovní 25m, jsem myslel, že to stihnu, ale ještě potřebuju tak týden Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://conspiracy.canadian-forum.com
rimbo




Poèet pøíspìvkù : 423
Join date : 20. 07. 10

Death knight -DMG tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Death knight -DMG tank   Death knight -DMG tank I_icon_minitimeWed Mar 09, 2011 5:40 pm

jn kam se hrabou 2x expy, když to jde s blizz ratingem několikrát rychlej
Návrat nahoru Goto down
Knott
Anonymní




Death knight -DMG tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Death knight -DMG tank   Death knight -DMG tank I_icon_minitimeWed Mar 09, 2011 7:32 pm

tak ja si dam prihlasku a vy sa tu bavite o cata Very Happy
PS: ofik sa mi platit nechce a tie zabugovane cata servery ani za namahu nestoja Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ade
Admin
Ade


Poèet pøíspìvkù : 1080
Join date : 20. 07. 10
Age : 35

Death knight -DMG tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Death knight -DMG tank   Death knight -DMG tank I_icon_minitimeThu Mar 10, 2011 9:09 am

My se samozřejmě bavíme o offi Smile Jestli už někde na free mají Cata, radši ani nechci vidět v jakym stavu Very Happy Hele rád bych ti poradil kde jinde si k nim dát přihlášku, ale to by jeden trotlik musel umět udělat stabilní forum I love you
Návrat nahoru Goto down
https://conspiracy.canadian-forum.com
aure




Poèet pøíspìvkù : 595
Join date : 03. 08. 10

Death knight -DMG tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Death knight -DMG tank   Death knight -DMG tank I_icon_minitimeThu Mar 10, 2011 1:07 pm

Uz se urazi, uz se urazi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ade
Admin
Ade


Poèet pøíspìvkù : 1080
Join date : 20. 07. 10
Age : 35

Death knight -DMG tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Death knight -DMG tank   Death knight -DMG tank I_icon_minitimeThu Mar 10, 2011 1:21 pm

aure napsal:
Uz se urazi, uz se urazi Very Happy

Dělám jen to, co umím nejlíp Cool Prudit Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://conspiracy.canadian-forum.com
rimbo




Poèet pøíspìvkù : 423
Join date : 20. 07. 10

Death knight -DMG tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Death knight -DMG tank   Death knight -DMG tank I_icon_minitimeThu Mar 10, 2011 4:55 pm

nekecej tu na fórku ade a běž expit !!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ade
Admin
Ade


Poèet pøíspìvkù : 1080
Join date : 20. 07. 10
Age : 35

Death knight -DMG tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Death knight -DMG tank   Death knight -DMG tank I_icon_minitimeThu Mar 10, 2011 5:12 pm

rimbo napsal:
nekecej tu na fórku ade a běž expit !!! Very Happy

V práci ? hmm zeptám se

Něco mi říká, že mi to neprojde silent
Návrat nahoru Goto down
https://conspiracy.canadian-forum.com
aure




Poèet pøíspìvkù : 595
Join date : 03. 08. 10

Death knight -DMG tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Death knight -DMG tank   Death knight -DMG tank I_icon_minitimeThu Mar 10, 2011 6:14 pm

Ade napsal:
rimbo napsal:
nekecej tu na fórku ade a běž expit !!! Very Happy

V práci ? hmm zeptám se

Něco mi říká, že mi to neprojde silent
Vyhovorky
Návrat nahoru Goto down
Ade
Admin
Ade


Poèet pøíspìvkù : 1080
Join date : 20. 07. 10
Age : 35

Death knight -DMG tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Death knight -DMG tank   Death knight -DMG tank I_icon_minitimeFri Mar 11, 2011 9:05 am

Říká ten, co týden nelogl.
Návrat nahoru Goto down
https://conspiracy.canadian-forum.com
Sponsored content





Death knight -DMG tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Death knight -DMG tank   Death knight -DMG tank I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Death knight -DMG tank
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ghostlife-Death knight (nepřijat)
» Pakota - Death Knight (přijat)
» Telonicuss - Death Knight (nepřijat)
» Scopek - Death Knight (nepřijat)
» Drained - Death Knight (nepřijat)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Conspiracy :: Forum :: Přihlášky-
Přejdi na: